Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jak się zachować na pierwszej randce? Poradnik dla kobietJak się zachować na pierwszej randce? Poradnik dla kobiet

Pierwsze spotkanie w realu, po licznych rozmowach na portalu randkowym, zawsze przyprawiają o szybsze bicie serca. Kobiety zastanawiają się czy mężczyzna, z którym mają się spotkać w rzeczywistości jest taki sympatyczny i kulturalny jak w sieci. Boją się jak zostaną przez niego ocenione, czy mu się spodobają, czy zrobią na nim pozytywne wrażenie i czy nie popełnią jakiejś gafy. Cóż sytuacje krępujące się zdarzają, ważne jednak jest jak z nich wybrniesz. Często bowiem lepiej zamiast się obrażać czy wstydzić, zatuszować gafę humorem i żartem. W ten sposób pokażesz, że masz poczucie humoru, a mężczyźni bardzo cenią sobie je u kobiet.

para na randce

Nie powinnaś jednak tylko i wyłącznie żartować i ze wszystkiego się śmiać. We wszystkim należy zachować bowiem umiar. Ciągle chichoczące kobiety, postrzegane są przez mężczyzn, jako trzpiotki, które nie potrafią się odpowiednio zachować, a Ty przecież jesteś 100%, pewną siebie damą. Wiesz kiedy trzeba się zaśmiać (oby nie za głośno), a kiedy zachować powagę.

Największe obawy zarówno wśród kobiet  jak i mężczyzn stanowi pytanie, czy będą mieli o czym rozmawiać. Pierwsze randki mają na celu poznanie się, więc nie powinno być z tym problemu. Poruszajcie tematy związane z Waszymi osobowościami, tym co lubicie a czego nie,  jakie macie pasje, czym zajmujecie się w życiu. Oczywiście możesz zapytać czy ma żonę i dzieci, ale raczej nie przypieraj go w tych kwestiach do muru i nie oczekuj spowiedzi z jego strony, dlaczego się rozwiódł lub z jakiego powodu wciąż mieszka z matką, na to będzie jeszcze czas. Jeśli mężczyzna prawi Ci komplementy zawsze podziękuj. Nie zaprzeczaj im i również odwdzięcz się miłym słowem.

romantyczna para

Podczas wspólnej kolacji zapewne pojawi się na stole alkohol. W tej kwestii także zachowaj umiar. Wypij kieliszek i podziękuj. Po pierwsze powinnaś zachować trzeźwość umysłu pod każdym względem, zarówno bezpieczeństwa jak i oceny mężczyzny, z którym się spotkałaś, po drugie kobieta, która pije za dużo alkoholu traci na atrakcyjności w oczach mężczyzny. Przykładowy portal dla randkowiczów to: https://www.sexustawki.pl

Ostatni punkt, ale jeden z najważniejszych. Zazwyczaj podczas pierwszej randki, mężczyzna proponuje opłacenie rachunku. Podziękuj mu za to i pochwal wybór miejsca, w które się udaliście, nawet jeśli nie do końca Ci ono odpowiadało. Mężczyźni lubią czuć się docenieni.
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!