Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jak wziąć szybki kredyt online?Jak wziąć szybki kredyt online?

Chwilówki są znane w Polsce od kilkunastu lat. Jednak zwyczajna szybka pożyczka zaciągana jest standardowo za pośrednictwem telefonu bądź w placówce parabanku. Znana jest również inna forma - wizyta konsultanta parabanku w umówionym miejscu. W ostatnim czasie jednak parabanki ułatwiły swoim przyszłym i obecnym klientom wnioskowanie o pożyczki online poprzez umożliwienie złożenia stosownego wniosku za pośrednictwem strony internetowej. Jak to zrobić? Tak naprawdę bardzo prosto. Wnioskować o szybki kredyt online możemy albo za pośrednictwem strony internetowej konkretnego pożyczkodawcy bądź przez stronę, która prowadzi ranking chwilówek. Ta druga ma przewagę ponieważ najpierw zostanie przeprowadzona specjalnie dla nas analiza i wskazany zostanie ranking chwilówek. Co oznacza to dla nas jako pożyczkodawców w praktyce? To, że już na początku będziemy znali wszystkie plusy i minusy konkretnych ofert. Zaletą wnioskowania o pożyczki online jest to, że nawet nie musimy wychodzić w domu.

dlugoterminowe pozyczki

Na stronie internetowej parabanku wybieramy kwotę szybkiej pożyczki, jaka nas interesuje oraz czas, w jakim chcemy wybraną sumę spłacić. W tym momencie warto wspomnieć, że zaciągając pożyczkę u danego pożyczkodawcy po raz pierwszy będziemy mieć ograniczone możliwości kwotowe wnioskowania. Jednak za każdym następnym razem kiedy będziemy wnioskować o kredyt online, będziemy mogli skorzystać z lepszej oferty, a co za tym idzie, z większej kwoty pożyczki. Wnioskowanie o udzielenie finansowania polega na tym, że wskazujemy nasze podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, numer rachunku bankowego, który będzie niezbędny do natychmiastowego przelania pieniędzy w przypadku otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej, a ta zapada zazwyczaj w ciągu kilku minut. Konieczne jest również zawsze wskazanie numeru telefonu, z którego aktywnie korzystamy. Warto również podkreślić, że większość instytucji specjalizujących się w udzielaniu szybkiego finansowania posiada rachunki bankowe w wielu bankach, dzięki czemu wypłacane pieniądze trafiają na nasze konto w ciągu piętnastu minut. Pamiętajmy, że przelewy w ramach tego samego banku są błyskawiczne, a przelewy międzybankowe księgowane są zazwyczaj w następnym dniu roboczym.

pozyczka pozabankowa

Decyzję kredytową otrzymujemy w ciągu kilku minut drogą elektroniczną - na wskazany przez nas adres e-mail oraz za pośrednictwem wiadomości tekstowej SMS. Często parabanki wymagają od nas wysłania SMS'a wcześniej w celu weryfikacji naszej tożsamości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia błędu przy wskazaniu przez nas numeru telefonu.

Pożyczki online powoli wypierają inne formy wnioskowania o kredyt, o czym przekonało się już miliony aktywnych klientów niemal wszystkich parabanków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!