Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jak znaleść dobrego DJa na wesele?Jak znaleść dobrego DJa na wesele?

W naszym życiu ma miejsce bardzo dużo wydarzeń, bardziej lub mniej ważnych. Kiedy postanawiamy wejść w związek małżeński, z pewnością jest to jedna z bardziej istotnych kwestii w całej naszej egzystencji, szczególnie jeśli planujemy organizację wesela. W takim przypadku, na naszą głowę spadnie bardzo wiele zadań, które trzeba będzie wykonać. Rezerwacja daty, wybranie sali, określenie menu, znalezienie wymarzonej sukni. To wszystko po to, aby dzień ten był dla nas magiczny. Jednak nie zapominajmy także o oprawie muzycznej.

Jeżeli po uroczystości zaślubin planujemy huczne przyjęcie weselne, powinniśmy zatrudnić osobę, która będzie zabawiać naszych gości. Do wyboru mamy dwie opcje - zespół muzyczny lub DJ. Pierwsza alternatywa coraz mniej jest popularna, szczególnie na nowoczesnych wydarzeniach. Bowiem zespoły przeważnie proponują muzykę pod szyldem disco polo, która nawet jeśli odpowiada starszemu pokoleniu, naszym babciom i ciotkom, to młodzi ludzie już za nią nie przepadają. Oczywiście, możemy znaleźć zespół grający bardziej przyjemna muzykę, jednak tacy muzycy bardziej się cenią, może to być dla nas dość kosztowne. Z kolei DJ, jako że jest tylko jedną osobę, już na starcie powinien być tańszy. Mało tego, będzie on grał dla nas muzykę w oryginalnym wykonaniu, taką, jaką znamy z list przebojów. Wcześniej ustalamy z nim motyw przewodni - rock, pop, disco, lata 80-te itp. Jednak nawet w trakcie imprezy my oraz goście będziemy mogli go prosić o puszczenie wybranych, ulubionych utworów. 

dark-1850120_1920

Jeżeli jesteś przekonany, że przyda ci się DJ na wesele, musisz znaleźć kogoś odpowiedniego. Konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego wybór może być dla nas szalenie trudny. Na początku, zanim zaczniemy poszukiwania, ustalmy swój budżet, przeznaczony na muzykę. Wówczas już ograniczymy osoby, które znacząco go przekraczają. Następnie zastanówmy się, czy na ostatnim weselu, na którym byliśmy, nie grał ktoś ciekawy? Jeśli tak, można zawsze organizatorów poprosić o kontakt. Jeśli nie przypominamy sobie takiej sytuacji, musimy skorzystać z internetu. Niestety, w przypadku DJ będziemy najprawdopodobniej musieli z każdym kandydatem spotkać się osobiście, bowiem ciężko na bazie strony określić, jaki ma on styl. Ostatnio coraz częściej niejeden DJ na wesele innych osób zaprasza potencjalnych klientów, albo pokazuje filmy z niego. Wówczas można się przekonać o jakości jego usług.

Jeżeli chcemy, aby DJ zajmował się oprawą muzyczną na naszym weselu, posiadamy mnóstwo kandydatów do wyboru. Należy decyzje odpowiednio przemyśleć, abyśmy mieli gwarancję, że zatrudniona osoba sprosta naszym wymaganiom. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!