Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jaki mop wybrać?Jaki mop wybrać?

Zakup odpowiedniego mopa może nie tylko przyczynić się do zwiększenia komfortu i czystości w Twoim domu, ale przede wszystkim pozwoli Ci zaoszczędzić czas, usprawniając porządki domowe. Jaki powinien być mop?

4 cechy dobrego mopa

Po pierwsze, mop musi charakteryzować się dużą powierzchnią czyszczącą. Najlepszym materiałem jest mikrofibra, ze względu na dużą chłonność.  Po drugie, powinien posiadać regulowany uchwyt, pozwalający dostosować długość kija do swoich potrzeb. Po trzecie, zwróć uwagę na możliwość wymiany końcówki, dzięki temu, mop będzie wydajniejszy. Ważna jest także obrotowa końcówka, która w połączeniu z wiadrem rotacyjnym, tworzy idealny zestaw do domowych porządków.

mop viledy

Mop idealny

Wszystkie te cechy łączą się w mopie obrotowym Viledy. Marka słynie nie tylko z nowoczesnych rozwiązań, ale przede wszystkim z wysokiej jakości swoich produktów. Mopy obrotowe Viledy posiadają w zestawie wiadro z unikalnym sitem obrotowym, które wyżymają mop z siłą odpowiadającą 1000 obrotów na minutę. Pedał przy wiadrze, odpowiedzialny za wyżymanie, został wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zagwarantować długą wytrzymałość produktu. Końcówkę mopa tworzą mikroaktywne włókna, które dają najlepszy efekt czyszczenia. Nie trzeba nawet używać detergentów, wystarczy lekko zwilżyć końcówkę. Nakładka nadaje się do wielorazowego użytku. Mop obrotowy Viledy świetnie nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg: paneli, parkietów czy płytek.

Jak dbać o mop?

Przed pierwszym użyciem mopa, warto uprać nakładkę, żeby lepiej chłonęła wodę, ponieważ mopy są impregnowane. Po umyciu podłogi, nakładkę płucze się w czystej wodzie, żeby usunąć pozostałości po środkach chemicznych, które mogą niszczyć włókna materiału. Od czasu do czasu, powinno się wyprać nakładkę w pralce i dokładnie wysuszyć.

Inwestując w mop obrotowy Viledy, możemy usprawnić nasze domowe porządki, a jego odpowiednia pielęgnacja sprawi, że sprzęt będzie nam służył przez długie lata. Twoja podłoga może być czysta i lśniąca tak jak u nas w biurze, gdzie tworzymy ten miły artykuł dla Państwa:

O030Z3E0CN

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!