Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ładny katalog z biżuteriąŁadny katalog z biżuterią

Prezentując ładne modele biżuterii, można stworzyć dla niej specjalny katalog. Muszą znaleźć się w nim wszystkie modele dostępne w sprzedaży, no chyba że nie będą się one powtarzały. Może się, jednak okazać, że konieczne będzie robienie zdjęć i uzupełnianie katalogu o nowe pozycje, a także usuwanie z niego starych, niedostępnych już wzorów. Jeśli chodzi o papierową formę katalogu, to mogłoby być uciążliwe i powodować dodatkowe koszty druku. Zdjęcia znajdujące się w takim folderze, byłyby małe i nie byłoby dobrze widać wzorów, co innego, oglądanie ich w dużej rozdzielczości, a taką możliwość dają pliki cyfrowe, umieszczone w Internecie.

srebrne dlugie kolczyki

Katalog online

Internet daje sporo więcej możliwości, niż katalogi w formie papierowej. Po pierwsze, można łatwo dodawać i usuwać poszczególne modele. Po drugie, istnieje możliwość powiększania i zmniejszania zdjęć. Po trzecie, kiedy pojawiają się nowe modele, wystarczy zdobić im zdjęcia i doda je do gotowego i stale działającego katalogu. Warto tu zaznaczyć, iż oferty dostępne w sieci, są w niej możliwe do obejrzenia przez cały rok, w ciągu całej doby, każdego dnia. No chyba, ze trwają przerwa dostępności strony z powodu pracy, takie jak dodawanie nowych pozycji, albo konserwacji strony.

Sam katalog, to za mało

Umieszczenie w sieci samych wzorów, to zdecydowanie za mało, jeśli chce się tworzyć i rozwijać biznes. Dużo lepszym pomysłem, jest stworzenie od razu sklepu i możliwości dokonywania zakupów online. Taki sklep powinien od razu zostać połączony z magazynem, aby móc stale i na bieżąco sprawdzać, ile towaru jest jeszcze dostępnego, a  które pozycje należy już domówić, albo wyprodukować. Dużym powodzeniem cieszą się zarówno łańcuszki, jak też pasujące do nich bransoletki srebrne będące, jakby ich uzupełnieniem. Także opcje kosztów dostawy powinny być różne, a przede wszystkim nie powinno być zbyt drogo i to w zależności od wielkości zamówienia. Niektóre sklepy oferują nawet darmową dostawę, za zrobienie zakupów powyżej określonej kwoty, a nawet dodają małe gratisy do swoich zamówień.
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!