Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przedślubne rozterkiSprawy, formalności, jakie spadają na narzeczonych planujących ślub, potrafią skutecznie przytłoczyć. Młodzi tracą zapał i tą radość na myśl o nowym początku i wspólnym życiu. Dlatego warto mieć wszystko w głowie poukładane, mieć wizję tego dnia i ogólny schemat. Ułatwi to nam bardzo organizację ślubu i wesela, dlatego warto planować wszystko wcześniej.  Samo oczekiwanie na salę weselną wynosi 2 lata, dobrze by było ten czas konstruktywnie wykorzystać. Udajmy się najpierw do księdza, z którego pomocą, wybierzemy datę ślubu. Ta decyzja pozwoli nam na podejmowanie kolejnych kroków.

Fotograf na naszym ślubie i weselu

Ciekawą alternatywą dla osób rezygnujących z kamerzysty, jest zatrudnienie fotografia wyspecjalizowanego w fotografii ślubnej. Fotograf na naszą prośbę, może wykonać wszelkiego rodzaju filmiki, które oprócz zdjęć, staną się naszą pamiątką. Zdjęcia wykonane przez profesjonalistów, nie będą w niczym gorsze od filmu nagranego przez kamerzystę. Warto pamiętać, że zatrudnienie fotografa ślubnego, nie jest, aż tak wielkim wydatkiem, porównując cenniki kamerzystów. Dlatego musimy się zastanowić, jakich pamiątek potrzebujemy. Znalezienie odpowiedniej osoby na to stanowisko nie będzie łatwym zadaniem, ale wszystkiego można dokonać, trzeba tylko trochę pomyśleć i poszperać. Internet jest skarbnicą wiedzy, przydaje się też w tym przypadku. Wpiszmy w wyszukiwarkę Google frazę 'fotografia ślubna', a otrzymamy wszelkie potrzebne wiadomości. Oprócz przykładów zdjęć, plenerów, sesji, otrzymamy namiary na fotografów, zajmujących się tą dziedziną, ich strony, cenniki, kontakt itd. Pozostaje tylko dokonać wyboru i zarezerwować termin. Miejmy nadzieję, że wybrany przez nas fachowiec, będzie miał wolny termin i sfinalizujemy umowę.

Na końcu, pragnę jeszcze raz zaapelować, żeby jak najwcześniej zaczynać przygotowania przedślubne, unikniemy dzięki temu stresu i będziemy mieć spokojniejszą głowę i pewność, że się z wszystkim wyrobimy. Ważne jest też, aby nie podejmować żadnych decyzji pochopnie, bez przemyślenia i skonsultowania się z drugą połówką.

My znaleźliśmy swojego fotografa w Krakowie poprzez wyszukiwarkę. Szukaliśmy po frazie fotografia ślubna kraków i wtedy pokazała się nam strona Pana Łukasza. Poszukiwania nie trwały zbyt długo. Mamy nadzieję, że twoje poszukiwania będą równie szybki i znajdziesz fotografa dla Siebie.

Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału na naszym forum dyskusyjnym.
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!