Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Regulacja okien. Co trzeba o niej wiedzieć?Nawet najwyższej jakości wymagają odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji. Co więcej, nie sposób też uniknąć regularnie przeprowadzanych prac serwisowych, takich jak wymiana uszczelek lub regulacja. Co warto wiedzieć o tej ostatniej? Jakie objawy mogą pojawić się, okucia w oknach PCV będą rozregulowane? Wyjaśniamy to w naszym nowym poradniku. 
 
 

Okna PCV są nieszczelne? Pomóc może regulacja okuć okiennych

Obniżenie temperatury w pomieszczeniu, przeciągi i spadek zdolności izolacji akustycznej to objawy, które obserwuje wielu użytkowników okien. W zdecydowanej większości przypadków są one wynikiem rozszczelnienia okien. Tego typu usterka wiąże się wprawdzie z dotkliwymi problemami, ale jej usunięcie nie jest skomplikowane. 
 

Regulacja okien wymaga wiedzy i doświadczenia. Warto skorzystać z usług serwisu okien

Regulacja okien w teorii jest dość prostym zadaniem - wszystko sprowadza się do manipulacji odpowiednimi śrubami. W rzeczywistości jednak może ona przysporzyć wielu problemów. Próby samodzielnej regulacji dokonywane przez osoby bez doświadczenia zazwyczaj przynoszą skutki dokładnie odwrotne od oczekiwanych, a okno zamyka się i otwiera jeszcze gorzej. Dlatego warto zlecić ją specjalistom, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w naprawie okien. W ten sposób zyskamy pewność co do skuteczności regulacji i tego, że ciepło z naszego pokoju wreszcie przestanie uciekać. 
 
serwis okien warszawa
 

Regulacja okien i drzwi balkonowych. Dlaczego nie warto z nią zwlekać?

Nieszczelne okna i drzwi balkonowe to problem, który pojawia się bardzo często i, co gorsza, może mieć bardzo poważne skutki dla domowników. Nawet najmniejsze nieszczelności mogą prowadzić do ubytków ciepła, które z kolei znacznie obniżają komfort użytkowników wnętrza. Równie poważnym problemem jest zwiększenie rachunków za ogrzewanie. Dlatego regulacja drzwi balkonowych powinna być przeprowadzona zawsze, kiedy zauważymy, że nasze okno się nie domyka. Warto też regularnie - najlepiej raz w roku - zlecać ich profesjonalne przeglądy, które pozwolą szybko wykryć ewentualne nieszczelności i inne usterki. 
 

Komu zlecić wymianę szyb i regulację okien? Sprawdź naprawa-okien-warszawa.pl

Jeśli konieczna jest wymiana lub naprawa okien Warszawa, należy upewnić się, że specjaliści, którym powierzamy to zadanie oferują usługi najwyższej jakości. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą skorzystać z oferty dostępnej na naprawa-okien-warszawa.pl. Serwis tworzą doświadczeni fachowcy, którzy bez problemu usuną każdą usterkę. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!