Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Strefa Tarota - o tym warto pamiętać!Wiele osób uważa, że czytanie kart tarota zasadniczo przewiduje twoją przyszłość. Chociaż jest to mały aspekt, nie jest to cała historia. Czytanie kart tarota może pomóc  w opowiedzeniu ci twojej historii do pewnego stopnia, ale ta historia może zostać zmieniona przez ciebie, jeśli nie podoba ci się wynik.  Czytanie kart tarota służy do odpowiadania na pytania, które mogą być trudne do odpowiedzi w prosty sposób. Są narzędziem wróżbiarskim, które pomaga czytelnikom zrozumieć życie swoich klientów i odpowiedzieć na trudne pytania, które mogą mieć. Karty tarota to dowolna talia kart używanych w grach tarota i czytaniach. Czytanie tarota jest również nazywane taromancją. Jest to sztuka używania określonego rozkładu kart tarota do boskiego przewodnictwa lub rady w danej sytuacji. Talia tarota zawiera 78 kart, podzielonych na 56 kart zwanych "mniejszymi arkanami" i 22 karty atutowe zwane "głównymi arkanami". 

tarot-2881375_1280

Ważne informacje 

56 pomniejszych kart arkanów przedstawia regularne próby życia oraz wzloty i upadki. Reprezentują one sytuacje, z którymi obecnie się spotykasz. Jeśli są właściwie czytane, mogą udzielać duchowych wskazówek na temat zarządzania nimi lub poruszania się po nich. W przeciwieństwie do tego, 22 główne karty arkanów przedstawiają większe tajemnice życia i karmiczne lekcje. Każda karta oznacza ważne wydarzenie życiowe lub postać. Podobnie jak zwykłe karty do gry, mniejsze arkana są podzielone na cztery kolory po czternaście kart każda. Są to Różdżki, Miecze, Kielichy i Pentakle. Te cztery pozwy mają również karty sądowe. Karty dworskie to Król, Królowa, Rycerz i Strona. Karty te mogą reprezentować różne temperamenty i postawy w zależności od zadanego pytania. Warto zajrzeć również na https://strefatarota.pl/

fortune-telling-4896472_1280

Podsumowanie

Tarot jest jedną z najpopularniejszych praktyk wróżbiarskich i chociaż okultyści od wieków rysują alegoryczne karty, ilustrowane talie pojawiają się teraz wszędzie. Wewnętrzny estetyzm tej starożytnej sztuki ożywił zainteresowanie tarotem. Karty Major Arcana reprezentują monumentalne, przełomowe wpływy. Przerywają nasze podróże, a każda z nich jest samodzielna jako potężne przesłanie, reprezentujące zmieniające życie ruchy, które definiują początki lub końce cykli. Te dynamiczne karty pojawiają się podczas głównych przejść, sygnalizując charakterystyczne momenty transformacji. Karty są ponumerowane, aby reprezentować stacje w naszej większej podróży przez życie; ich porządek chronologiczny ujawnia upływ czasu. Z drugiej strony karty Minor Arcana odzwierciedlają codzienne sprawy. Karty te przedstawiają zwykłych ludzi angażujących się w przyziemne czynności, takie jak taniec, picie, spanie lub kłótnie. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!