Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szkodniki w ziemniakach i walka z chorobami grzybowymiSadząc ziemniaki trzeba się liczyć z tym, że może się pojawiać stonka. Jeśli tak będzie to trzeba szybko zrobić oprysk i wybrać do tego odpowiedni środek chemiczny. Dobrze dobrane insektycydy dają naprawdę bardzo dobre efekty i sami się o tym przekonamy.

zastosowanie ochrony roslin

Jeśli czekamy aż stonka sama sobie pójdzie to będzie jej coraz więcej i więcej i szanse na to, że z ziemniaków coś będzie są małe. Nie możemy do takich sytuacji dopuszczać, bo, po co nam straty? My chcemy jak najwięcej zyski, dlatego trzeba będzie się zaopatrzyć w takie insektycydy, które działają od razu. Jeśli chodzi o skuteczny insektycyd to wystarczy na jeden hektar zastosować 0,05 litra. Taką ilość mieszkamy z dwustoma albo czterystoma litrami wody. Wystarczy jeden oprysk i mamy po problemie. Kiedy najlepiej będzie robić taki oprysk? Jeśli widzimy, że pojawia się ten szkodnik to trzeba go od razu atakować. Wtedy zwiększamy skuteczność, bo larwy dopiero zaczynają się przekształcać w dorosłe osobniki. Tym samym zabijamy je od razu i mamy w przyszłości o wiele mniejsze problemy. Na tym nam zależy, bo chcemy zebrać jak najwięcej ziemniaków.
 

Kupujemy insektycydy na larwy stonki

Trzeba przejrzeć wszystkie oferty w sklepach. Jeśli nasz sklep nie ma odpowiednich środków chemicznych to trzeba będzie wybrać się do sklepu internetowo. Wybijamy wtedy znaną firmę, która daje nam taką ofertę, jaka jest nam potrzebne. Jeśli chcemy mieć niskie ceny i dużą wydajność to trzeba będzie postawić na producenta środków ochrony roślin, a wtedy na pewno nasz cel będzie w stu procentach osiągnięty. My będziemy zadowoleni, bo pozbyliśmy się stonki, a firma zarobi i zyska w stu procentach zadowolonego klienta. Jeśli trafiamy na producenta to wiemy, że w składzie takiego insektycydu jest wszystko, co jest potrzebne do zwalczania stonki. Takie profesjonalne insektycydy znajdziemy na Innvigo.com, zobacz również wpis na blogu ochrona fungicydowa buraków cukrowych na temat ochrony buraków cukrowych. Z tej oferty wybierzemy to wszystko, co jest nam potrzebne do zwalczania szkodników. Nie ma znaczenia czy to ziemniak, pszenica, a może tytoń. Tu wszystko jest dostępne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!