Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Tanie mieszkanie dla każdego!Tanie mieszkanie dla każdego!

Rynek nieruchomości w Polsce zmienia się z każdym miesiącem. Ciężko jednoznacznie wskazać, ile kosztuje metr kwadratowy powierzchni mieszkania w danym rejonie Polski – wszystko zależy od bardzo wielu czynników, co sprawia, że nawet porównanie kilku ofert może być bardzo problematyczne. Czy nieruchomość rzeczywiście jest warta tyle, za ile ktoś ja sprzedaje? Jakie formalności i gdzie należy załatwić przy zakupie wymarzonego mieszkania? Czy istnieją miejsca, gdzie uzyskamy pomoc od A do Z przy kupnie i załatwianiu wszystkich formalności? Oczywiście!
 
mieszkanie w lublinie

Biuro nieruchomości

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty biura nieruchomości, które z założenia jest specjalistą, a zarazem profesjonalistą w obrocie nieruchomościami. Tam uzyskamy dostęp nie tylko do oferty mieszkaniowej na danym rynku, który nas interesuje, ale również konkretną pomoc przy wszystkich formalnościach.

Najlepsze biuro w Olsztynie?

Jednym z takich biur nieruchomości jest Orkana13.pl Nieruchomości, które działa w Olsztynie i okolicach (do znalezienia również przy pomocy wyszukiwarki internetowej pod hasłem „agencja nieruchomości Olsztyn”). Powyższa agencja słynie nie tylko z największej liczby ofert z okolic Olsztyna obejmującej zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego, ale również z kompleksowej obsługi. Położenie na parterze wyremontowanej zabytkowej kamienicy ułatwia dostęp osobom niepełnosprawnym, a zarazem daje łatwy dostęp do notariusza, biura kredytowego oraz agencji ubezpieczeniowych mieszących się w tej samej kamienicy!

biuro orkana

W jednej kamienicy!

Wszystko to sprawia, że w obrębie jednej kamienicy znajdziemy wszystkie usługi, z których musimy skorzystać przy zakupie wymarzonego mieszkania. Czy można to uczynić jeszcze prostszym? Pozostaje mieć nadzieję, że inne agencje nieruchomości będą przynajmniej próbowały utrzymać standard znany z Orkana13.pl Nieruchomości i przynajmniej zbliżyć się do poziomu oferowanych przez tą agencję usług.
Z perspektywy klienta – skorzystanie z oferty biura nieruchomości ma same zalety, a wbrew pozorom kosz tego typu usług jest jedynie marginalny w porównaniu do wartości przedmiotu umowy – samej nieruchomości.
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!