Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ubranie na polowanie w sklepie Elowy.plWłaściwa odzież na polowanie to nie tylko bluza bądź kurtka oraz dobre spodnie. To również drobne elementy, które na pierwszy rzut oka nie wydają się aż tak ważne. Dlatego dobrze rozeznać się w wyposażeniu sklepów, w tym, jaki wybór oferują i czy w razie pytań bądź wątpliwości, potrafią doradzić i pomóc w trafnym wyborze. Tak, jak w sklepie Elowy.pl

domek mysliwski

Wiatr, opady, zmienność temperatur a także wilgoć w powietrzu potrafią stworzyć warunki, z którymi ciężko sobie poradzić, przy nieodpowiednio dobranym ubiorze. Co w takim razie powinno się na niego składać?

Zacznijmy od głowy, bo to ona jest najważniejsza. Ochronę przed słońcem a także zimnem czy insektami zapewni kapelusz lub czapka. W sklepie Elowy.pl znajdziemy zarówno modele na cieplejsze, letnie dni, jak i na zimowe poranki, kiedy ujemne temperatury dość szybko przypomną nam o brakach w naszym ubraniu na polowanie. Poza nakryciem głowy, trzeba też pomyśleć o rękawiczkach. To one ochronią nasze dłonie przed zdradliwymi kolcami, przenikająca wilgocią i zimnem. Chyba żadnemu myśliwemu nie trzeba tłumaczyć, że to właśnie dłoń decyduje o tym, czy polowanie zakończy się sukcesem.

Dobierając kurtkę i spodnie, należy wziąć pod uwagę ich funkcjonalność - czy są całoroczne czy sezonowe, czy radzą sobie z wiatrem i deszczem, czy są odporne na przedarcia, czy nie utrudniają ruchów a także czy materiał, z którego są wykonane nie szeleści i nie wydaje zbędnych dźwięków. Czy odzież zapewnia cyrkulację powietrza, jest łatwa w konserwacji i wyposażona jest w odpowiednie elementy: kieszenie, rzepy, ściągacze bądź taśmy odblaskowe. Przewagą sklepu Elowy.pl jest fakt, że każdy z proponowanych modeli zawiera dokładny opis parametrów a także tkanin, z jakich zostały one wykonane (w tym okres gwarancji użytkowania!). Dzięki temu z łatwością ustalimy, czy proponowany ubiór sprawdzi się na polowaniu o danej specyfice. Pamiętaj więc, że ubranie na polowanie w sklepie Elowy.pl możesz zamówić onlinew dowolnej chwili.

Buty oraz skarpetki również należą do kategorii ubioru, wpływającego na komfort i efektywność łowów. Nie ma nic bardziej rozpraszającego, jak zmarznięte bądź przegrzane stopy, lub co gorsza - przemoczone. Na Elowy.pl znajdziemy wiele rodzajów kaloszy o różnych podszewkach a nawet z możliwością regulacji szerokości obuwia, poprzez boczny pasek, dzięki czemu nie wpadnie do nich niezauważenie sosnowa igła czy też kawałek kory.

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!