Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wybieramy usługi firmy księgowej w UKJeśli wyjechaliśmy na Wyspy i zastanawiamy się, w jaki sposób teraz poradzimy sobie z rozliczeniami podatków i innym formalnościami to nam pomoże w tym firma księgowa, która tam działa.

Jak się porozumieć z takimi księgowymi w UK? Akurat z tym nie będziemy mieć żadnych problemów, ponieważ to Polacy. Nasi rodacy dotarli również tam i mają prężnie rozwijającą się firmę, dlatego są w stanie nam pomóc i to naprawdę w najbardziej profesjonalny sposób. Dla każdego, kto się do nich zgłosi mają przygotowane usługi. Nie ma dla nich znaczenia czy to są usługi związane z klientami indywidualnymi czy z firmami. Oni zawsze mają ludzi od tego, którzy są wykształceni i doświadczeni, dlatego są w stanie pomagać komuś takiemu jak my. Wieloletnie doświadczenie w działaniu w UK daje same pozytywne efekty, dlatego trzeba się cieszyć, że można z tego skorzystać. Na księgowości nie musimy się w ogóle znać, bo oni są od tego żeby przyjechać i nam pomóc.

office-625893_640
 

Polscy księgowi w UK

Można zgłosić się do nich, jeśli chcemy przeprowadzić rejestracja ubezpieczenia społecznego. Można również zgłosić się z rozliczeniami podatków dla osób fizycznych. Jeśli jesteśmy samozatrudnieni to powiedzą nam jak rozliczać podatki i jak prowadzić księgowość. Jeśli przekroczyliśmy limit 81 tysięcy funtów na rok to musimy płacić VAT i firma księgowa pomoże nam w rejestracji i rozliczeniach.

Londyn-001

Mają dla nas wszystko w taki sposób przygotowane żebyśmy byli z ich usług naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Jest również bardzo dobrze przygotowana oferta dla spółek Limited oraz korporacji. Każdy znajdzie w tej firmie coś dla siebie. Wystarczy, że naszymi problemami z rozliczeniami zajmie się polski księgowy, a mamy problemy raz na zawsze rozwiązane. Trzeba korzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna, bo my nie wiemy jak się za to wszystko zabrać. jeśli jeszcze nie znamy dobrze języka angielskiego to mamy o wiele większy problem i księgowy nam pomoże go rozwiązać. Taka firma jest na wszystko przygotowana i tak naprawdę nic nie jest w stanie jej zaskoczyć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!