Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wygoda i komfort - busy do AngliiProfesjonalne przewozy osób metodą „Door to door”, to obecnie najpopularniejsza metoda przewozu pasażera spod domu i dowóz pod konkretny, wskazany adres. Busy do Anglii, to bezpieczeństwo i zadowolenie klientów, które od lat cieszą się jednym z najczęściej wybieranych transportów.

Ze względu, aby czas przejazdu był jak najkrótszy, przewozy osób do Anglii, odbywają się przez Eurotunel pod kanałem La Manche. Zwykle przejazd przez Eurotunel, wraz z całą odprawą, trwa około 45 minut do 1 godziny. Oczywiście zdarzają się przypadki losowe jak np. awaria samochodu czy konserwacje uliczne, to wtedy oczywiście przejazd może się wydłużyć nawet o kilka godzin. Busy Polska-Anglia jadą zazwyczaj najkrótszymi z możliwych tras, dlatego najczęściej trasa busów przebiega przez Berlin, Wolsburg, Hanower, Dortmund, Venlo, Eindhoven, Antwerpię, Gandawę i Dunkierę. Taki przebieg trasy gwarantuje przejazd od granicy Polsko-Niemieckiej do Calais w ciągu maksymalnie 10 godzin.

busy do anglii
Bus do Anglii, to wielogodzinna podróż w komfortowych warunkach. Wygodny przejazd w odpowiednio przystosowanych busach, wyposażonych w wygodne fotele, TV i klimatyzację, sprawi, że nawet najbardziej wymagający pasażer poczuje się komfortowo i bezpiecznie. Kompleksowa oferta, nowoczesne busy i odpowiednio wyszkoleni kierowcy, spełniają wszystkie wymogi potrzebne do świadczenia usług pasażerskiego transportu. Dodatkowo, przed każdym wyjazdem, pojazdy są serwisowane i kontrolowane, dzięki czemu ryzyko nieprzewidzianych awarii jest zminimalizowane do minimum. 

Busy obsługują wszystkie regiony Anglii - Leeds, Bradford, Preston czy Kingston upon Hull. W przypadku większych, zorganizowanych grup powyżej 3 osób istnieje możliwość odbioru pasażerów z niestandardowych lokalizacji ich dowozu, do lokalizacji z północnych części Wysp Brytyjskich jak np. do Kendal czy Scarborough. Jakiekolwiek propozycje przewozu, to zawsze przede wszystkim porozumienie z klientem.

Skorzystanie z usługi Busy do Anglii, oznacza dla klienta , że bus dowiezie pod wskazany adres, pod same drzwi domu. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również forma realizacji usług, która w obecnych czasach jest bezpieczna i wygodna. Oczywiście, to również odbiór pasażerów spod drzwi domu. 

Przewóz osób do Anglii, to tani sposób podróżowania. Często ciężko zrobić rezerwacje samolotu z dnia na dzień po atrakcyjnej, niskiej cenie. Właśnie dlatego, busy do Anglii czy Polski można rezerwować nawet w 24h przed planowaną datą podróży i zawsze w tej samej, przystępnej cenie. Warto zaznaczyć, że cena busa do Anglii zależy od pokonanej trasy.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!