Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wynajem auta na wyjazdy służbowe.Wynajem auta na wyjazdy służbowe

Właściciele przedsiębiorstw niejednokrotnie są zobowiązani do wysyłania swoich pracowników w delegacje do innego miasta czy kraju. Oczywiście pracownik nie musi do tego celu korzystać z własnego samochodu. Co prawda można poprosić go, by udał się na wskazane miejsce środkiem komunikacji publicznej, jednakże będzie to rozwiązanie o wiele mniej wygodne i szybkie. Wyobraźmy sobie pracownika, który ma dotrzeć na konferencję w Warszawie z Podlasia.

Najpierw musi on udać się na dworzec PKP środkiem transportu takim jak autobus, później podróż odbywa się około 3 godzin w pociągu, w niekomfortowych warunkach i nie ma gwarancji czy pod drodze jakiś wypadek losowy nie spowoduje, że osoba nie dojedzie ma czas. Oczywiście z Warszawy trzeba jeszcze dotrzeć na wskazane miejsce tramwajem. Biorąc po uwagę te i inne niedogodności, dbający o swego pracownika szef podejmie decyzję o wynajmie samochodu na okres delegacji. Dlaczego warto to zrobić?

Rent a car- delegacja

W wypożyczani dostajemy dobre, bezawaryjne i poddane wszelkim przeglądom auto, które dodatkowo ma pakiet OC. Polisę można wykorzystać w przypadku niektórych zdarzeń, takich jak stłuczka czy kolizja. Ponadto jazda samochodem to o wiele większy komfort niż zależność od środków komunikacji publicznej. Na delegację najlepiej wybrać samochód ekonomiczny, dzięki temu zaoszczędzimy na paliwie.

Renault clio

Ponadto najlepiej sprawdzają się w takich okolicznościach samochody niewielkie, którymi łatwo jest zaparkować w nieznanym sobie mieście. Trzeba pamiętać, ze jeżeli delegacja ma się odbywać za granicą, to wypożyczalnia samochodów musi o tym wiedzieć. Bez problemu można wjechać wypożyczonym samochodem na przykład na teren Unii Europejskiej. Szefowie, którzy potrzebują auta na delegacje dla swoich pracowników, mogą zajrzeć na stronę jednej z firm, jaką jest:

F.T.U.H MaxTrans
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Tel: 792 051 510

Można z łatwością znaleźć ją w sieci, jeżeli poszukamy posługując się hasłem: wypożyczalnia samochodów Mielec. Przy okazji wynajmu samochodu warto także przypomnieć sobie, w jaki sposób na najemcy spoczywa odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo. Na przykład w obcym mieście lub kraju nie wolno zostawiać wozu na niezaufanym parkingu. Grozi to kradzieżą auta lub jego wyposażenia. Co więcej, każdy samochód ma zamontowane urządzenie nawigacyjne, dzięki któremu łatwo je zlokalizować. Nie wolno go wymontowywać z tego samego powodu, jeżeli wóz zostanie ukradziony, nie będzie mógł zostać zlokalizowany. Wtedy osoba, która podróżowała autem będzie odpowiadać za poniesioną przez wypożyczalnię szkodę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!