Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zalety wróżek na telefonKażdy z nas ma w swoim życiu lepsze i gorsze dni. Niekiedy musimy podejmować różne, niekoniecznie proste wybory, od których wiele zależy. W podejmowaniu decyzji mogą nam pomóc wróżby. W dzisiejszych czasach bardzo popularne stały się wróżki na telefon.

Jakie są zalety korzystania z usług wróżek przez telefon?

Po pierwsze jest to wygodne - nie musimy nigdzie iść, wystarczy jedynie zadzwonić na numer podany na danej stronie internetowej. Na stronie tej w łatwy sposób można przejrzeć profile dostępnych wróżek, aby wybrać tą, która najbardziej nam pasuje. Dodatkowo przy każdym profilu widoczna jest ilość udzielonych przez daną wróżkę porad oraz wymienione są kategorie, na których dana wróżbitka zna się najlepiej. 

Po drugie wspomniane przeze mnie usługi nie są drogie - na swojej stronie eksperci zapewniają nas, że ich dobre wróżki pobierają kwotę 7,69 zł za minutę połączenia, a za wysłanie wiadomości SMS koszt wynosi 3,69zł. Na stronie napisane jest również, że nie pobierają oni żadnych ukrytych kosztów, a w całym serwisie obowiązuje jednakowa stawka. 

tarot-3764407_1280 (1)

Kolejnym powodem, dla którego warto korzystać z telefonicznych świadczeń wróżek jest brak ograniczenia co do miejsca i czasu. Mianowicie, aby zadzwonić do wróżki nie trzeba nigdzie iść (można dzwonić lub pisać z domu), a kontakt z nimi jest możliwy o każdej porze dnia i nocy, nawet w święta. 

Co jeszcze może zachęcić do usług wróżek przez telefon? Dobra wróżka na telefon? Profesjonalizm - na stronie widnieje jasna informacja mówiąca, że jej twórcy współpracują jedynie z doświadczonymi ekspertami z dziedziny parapsychologii. Wróżka to w pewnym sensie alternatywa psychologa. Tak więc możemy być pewni, że wróżki na telefon, to profesjonalna pomoc, która dostępna jest dla nas od ręki. Poza standardowymi poradami od wróżek można też otrzymać indywidualny horoskop codzienny, tygodniowy, miesięczny lub nawet roczny.

Bardzo dużą zaletą, (jeśli nie największą) korzystania z telefonicznych usług wróżek, jest anonimowość; szukając porady u wróżki, nie musimy obawiać się, że będziemy rozmawiać z nią twarzą w twarz. Są osoby bardzo nieśmiałe, zamknięte w sobie, które nie potrafią do końca się otworzyć w bezpośredniej konfrontacji i dla takich właśnie ludzi wróżka na telefon jest idealnym rozwiązaniem.

fortune-telling-4896472_1280 (1)

Poza tym, aby upewnić się, czy usługi te spełnią nasze oczekiwania, możemy przeczytać opinie na ich temat, które zamieszczone są przez klientów na stronie internetowej. Czytanie wypowiedzi klientów przekona więc nas, czy warto korzystać z usług wróżbiarskich. 

Ponadto jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś na temat znaków zodiaku, na stronie wróżek dostępna jest ich szczegółowa charakterystyka. Na przykład jeśli naszym znakiem jest Waga, możemy sprawdzić nasze mocne i słabe strony, nasze cechy w zależności od daty urodzenia, a także zawody, które są dla nas polecane ( w przypadku Wagi - mężczyzny jest to kierownik biura, przewodnik, trener, a także artysta, a w przypadku Wagi - kobiety sugerowanymi zawodami są recepcjonistka, stewardessa, psycholog i prezenterka w telewizji).

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!